The Ranch Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

Netflix tarafından 1 Nisan 2016 tarihinde yayınlanmaya başlanan The Ranch konusu itibariyle bir komedi olarak karşımıza çıkıyor. Başrolde izlediğimiz Ashton Kutcher aynı zamanda dizinin yapımcılık alanında da boy gösteriyor. Birinci ve ikinci sezon 20’şer bölümden oluşurken, dizinin üçüncü sezon onayı aldığını da belirtmeden geçmeyelim.

Dizinin yaratıcıları Jim Patterson ve Don Reo. Bu iki isim daha önce Two and a Half Man dizisinde birlikte çalışmışlardı. Ayrıca senaristler arasında Nathan Chetty, William Vallery, Bryce VanKooten, Emily Hirshey gibi yazarlar bulunuyor. Bu yazarların ortak özelliği ise, henüz ilk veya ikinci projelerinde çalışıyor olmaları.

Ashton Kutcher haricinde kalan yapımcı kadrosundaki kişilere şöyle bir göz atarsak:

  • Kelly Donnelly (Jobs)
  • Blair Fetter (Big Love)
  • Jeff Lowell (Manhattan Love Story)
  • Reid Nakamura (Without a Trace)
  • Nikki Schiefelbein (Mozart in the Jungle)
  • Andy Weil (BoJack Horseman)

The Ranch Konusu ve Oyuncuları

Colt Bennett, yaklaşık 15 yıl boyunca futbol oynamış ve sonrasında kariyerine son vermiştir. Futbol kariyerini bitirirken, yeni bir kariyere, yani aile hayatına başlar. Babası Beau, annesi Maggie ve erkek kardeşi Jameson Rooster ile birlikte çiftçilik yapmaya başlar. Ayrıca çiftliğin eski günlerde olduğu kadar iyi bir gelir getirmemesi nedeniyle Bennett ailesi zor zamanlar yaşamaktadır. Bu noktada devreye Colt’un girmesi ve ailesine yardımcı olması gerekecektir. Ancak Colt Bennett gibi bir adam için bu yeni hayata alışmak kolay olmayacaktır.


Colt: Ciddiyet ve sorumluluk Colt için uzak kavramlar. Ancak ailesine yardım etmesi önemli. Karaktere The Butterfly Effect ile sükse yapan ünlü oyuncu Ashton Kutcher can veriyor.

Jameson: Lakabı Rooster. Colt’un erkek kardeşi. Kardeşine benzer özellikleri taşıyor. That ’70s Show’dan Danny Masterson’ı anımsayabilirsiniz.

Buna Göz Atın:  Kingdom Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım

Maggie: Colt’un annesi. Eşi Beau ile bazı problemler yaşıyor. Kendisine ait bir barı var. The Ranch oyuncuları arasında bulunan Debra Winger’ı Shadowlands, Radio, The Sheltering Sky gibi filmlerde izlemiştik.

Beau: Ailenin babası. Daha çok bir taşra insanı. Çiftçiliği çok seviyor. İnatçı bir tarafı da var. Karakteri birçok önemli filmde rol almış olan Sam Elliot canlandırıyor. Filmlere örnek verirsek: The Big Lebowski, Tombstone, The Hero, We Were Soldiers… Ek olarak Justified dizisinde kendisi izlemiştik.

Abby: Colt’un eski sevgilisi. Bir ilişkisi olmasına rağmen eski aşkının kasabaya dönüşüyle kafası biraz karışıyor. Happy Endings (57 bölüm), 24 (79 bölüm), The Forgotten (6 bölüm) gibi dizilerde rol almış olan Elisha Cuthbert bu karakteri canlandırıyor.

The Ranch Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: David Trainer, Jim Patterson, Don Reo
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Grady Lee Richmond, Laura Vallejo, Kelli Goss, Megyn Price
IMDB: 7.6

The Ranch dizi konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler verdik. Komedi dizilerinden hoşlanıyorsanız diğer bir Netflix dizisi olan Master of None’a şans verebilirsiniz. Dizinin tanıtımı için buraya tıklamanız yeterli.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply