The Rookie Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü 16 Ekim 2018 tarihi itibariyle ABC kanalında yayınlanmaya başlanan The Rookie konusu bakımından bir suç draması olarak karşımıza çıkıyor. İlk sezonun 13 bölümden oluşması planlanmaktadır.

Dizinin yaratıcısı Alexi Hawley daha önceden Castle, The Following, State of Affairs gibi dizilerde senarist olarak görev almıştı. Hawley’e ek olarak prodüksiyon ekibinde Fredrick Kotto (Ice), Liz Alper (Chicago Fire), Vincent Angell (The Blacklist) gibi isimler yer alıyor.

The Rookie Dizi Konusu

Ufak bir kasabada yaşamını sürdüren John Nolan’ın en büyük hedefi polis memuru olabilmektir. Ölümle sonuçlanabilecek bir kaza yaşamıştır, bu olaydan sonra hayallerinin peşinden koşması gerektiğine karar verir. Kasabasından ayrılarak Los Angeles’e giden Nolan, daha sonrasında Los Angeles Polis Departmanı’nda görevine başlar. Yaşından dolayı psikolojik bir buhran yaşayan çaylak, bir yandan da departman içi sorunlar ve insanlarla uğraşmak zorundadır.

The Rookie OyuncularThe Rookie dizi oyuncuları arasında diziseverlerin yakından tanıyabileceği isimler bulunuyor. Başrolde John Nolan karakterini Castle dizisinden bildiğimiz usta aktör Nathan Fillion canlandırıyor. Kendisi Firefly ve Serenity gibi önemli projelerde de yer almıştı. Angela Lopez rolünde Alyssa Diaz (Ray Donovan), Lucy Chen rolünde Melissa O’Neil (Dark Matter), Captain Zoe Anderson rolünde Mercedes Mason (Fear the Walking Dead), Wade Grey rolünde ise Richard T. Jones (Santa Clarita Diet) yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Alexi Hawley
Dizi Türü: Polisiye, Dram
Diğer Oyuncular: Eric Winter, Mircea Monroe, Titus Makin Jr, Afton Williamson
IMDB: 8.1 (Puan değişebilir)

Buna Göz Atın:  Hightown Dizi Konusu ve Oyuncuları (2020) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply