The Sinner Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 2 Ağustos 2017 tarihinde USA Network kanalında yayınlandı. The Sinner konusu bakımından gizem-drama türündeki bir konuyu işlemektedir. Dizinin ilk sezonu toplam 8 bölümden oluşmaktadır. Şu an için 2. sezon hakkında bir bilgi açıklanmamış durumda. Dizi, Alman yazar Petra Hammesfahr’ın aynı isimli romanından uyarlanmıştır. 

Dizinin yönetmenliğini Antoino Campos (Simon Killer, Afterschool, Christine) üstleniyor. Dizinin yaratıcı ise Derek Simonds. Kendisi daha önce LGBT temalı bir dizi olan When We Rise senarist kadrosunda yer almıştı. Simonds’a senaryo kısmında Jesse McKeown (The Romeo Section) ve Liz W. Garcia (Cold Case) gibi isimler eşlik ediyor.

Yapımcılar arasında en çok dikkat çeken isim Jessica Biel. Kendisi dizinin başrolünde oyuncu olarak yer alırken, aynı zamanda yapımcılık görevini de üstleniyor. Yapımcılar arasında ayrıca Brad Carpenter (Nurse Jackie) ve Charlie Gogolak (This is Us) gibi iki tecrübeli isim de yer alıyor.

THE SINNER KONUSU VE OYUNCULARI

Bir yaz günü Cora Tannetti ile kocası, çocukları ile birlikte göl kıyısına giderler ve Cora oraya geldikten sonra çok farklı davranmaya başlar, kendisini öldürmek ister. Bir anda her şey değişir ve Cora, birisini öldürür. İnsanların kafasında ‘Neden?’ sorusu vardır. Cora suçunu itiraf etmiştir ve polis dosyayı kapatır. Fakat Başkomiser Harry Ambrose, dosyanın kapatılmasını kabul etmez. Cora’nın bir sır sakladığını düşünür ve soruşturmayı devam ettirir. Soruşturma devam ettikçe farklı detaylar ortaya çıkacaktır.The Sinner oyuncuları arasında sinema-dizi takipçilerinin tanıyabileceği isimler bulunuyor. Başrolde Jessica Biel var. Kendisi dizide Cora Tannetti karakterine hayat veriyor. Biel’i The Illusionist, The A-Team, London gibi filmlerde izleme fırsatı bulmuştuk.

Christopher Abbott’u ise dizide Jessica Biel’in eşi Mason Tannetti rolünde izliyoruz. Kendisini Girls dizisinden anımsıyoruz. Ayrıca A Most Violent Year, It Comes at Night gibi filmlerde yer almıştı.

Buna Göz Atın:  Godless Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Dedektif Harry Ambrose rolünde Bill Pullman var. Torchwood, 1600 Penn gibi dizilerin yanı sıra The Equalizer, Independence Day, Lost Highway filmlerinde kendisini izlemiştik.

Son olarak Abby’i Miller’ı dizide Caitlin Sullivan rolünde görüyoruz. Miller, The Sinner öncesinde Aquarius, Justified, The Magicians dizilerinde bulunmuştu.

The Sinner Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Antonio Campos, Derek Simonds
Dizi Türü: Suç, Drama, Gizem
Diğer Oyuncular: Enid Graham, Dohn Norwood, C.J. Wilson, Danielle Burgess
IMDB: 7.9 (Puan değişebilir.)

The Sinner dizi konusu, oyuncuları, kanalı gibi detaylar hakkında bilgiler verdik. Diziyle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply