The Tomorrow People Dizi Konusu ve Oyuncuları (2013) – Tanıtım

0

İlk bölümü 9 Ekim 2013 tarihinde The CW kanalında yayınlanmaya başlayan The Tomorrow People konusu bakımından bir bilim-kurgu olarak karşımıza çıkıyor. İlk ve tek sezonu 2013-2014 yılları arasında yayınlanan dizinin devam sezonları gelmemişti. CW tarafından iptal edilen diziler listesine dahil olan The Tomorrow People’ın tek sezonundaki bölüm sayısı 22’dir. Bölümlerin ekrandaki gösterim süresi 43 dakika civarındadır.

Dizi Roger Price tarafından yaratılmış ve 1973-1979 yılları arasında Britanya’da yayınlanmıştır. The CW’de ise aynı isimle Greg Berlanti, Julie Plec ve Phil Klemmer tarafından oluşturulmuştur. Phil Klemmer daha önce Chuck ve Forever dizilerinde, Julie Plec ise CW’nin diğer teenager dizilerinde senarist olarak görev almıştı. Greg Berlanti çok daha popüler bir isim. DC’nin dizi evrenindeki bütün dizilerinde imzası bulunan Berlanti, ayrıca Blindspot ve Riverdale dizilerinde de sorumlu olarak yer alıyor.

Dizinin yapımcı kadrosunda ise şu isimler var:

  • Melissa Kellner Berman (Arrow)
  • Danny Cannon (Gotham)
  • Craig Cegielski (American Gods)
  • Carl Ogawa (The Flash)
  • Jennifer Lence (Supergirl)

The Tomorrow People Konusu ve Oyuncuları 

Stephen Jameson adında bir genç, günümüz dünyası ile gelecek arasında bir köprü görevi görmektedir. 1 sene öncesine kadar her şey normal gider. Fakat bu aralar rüyalarında sesler duymaya başlar. Sonrasında dayanamaz ve seslerin peşinde gitmeye başlar ve sonucunda da yarının insanlarını bulur. Ultra isminde bir grup da o insanların peşindedir ve bu grup yarının insanlarını zararlı olarak görmektedir. Stephen’ın asıl amacı aslında geleceğe gitmek değil, geçmişe giderek babasının kayboluşunu araştırmaktır. Artık Stephen, içinde kaldığı ikilem ile baş etmek zorundadır.The Tomorrow People oyuncuları arasında başrolde Robbie Amell bulunuyor. Dizide Stephen Jameson karakteriyle karşımıza çıkan oyuncu, daha önce The Flash ve Revenge gibi dizilerde rol almıştı. John Young karakterini canlandıran Luke Mitchell’ı ise Agents of Shield ve Blindspot dizilerinden hatırlamaktayız. Frequency’den tanıdığımız Peyton List dizide Cara Coburn, Into the Badlands’ten tanıdığımız Madeleine Mantock ise Astrid Finch karakterine can veriyor. Dizide bu oyunculara ek olarak Mark Pellegrino da bulunuyor. Pellegrino’yu da Supernatural, Quantico, Being Human gibi birçok farklı dizide izleme fırsatı bulmuştuk.

Buna Göz Atın:  Svartsjön Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Greg Berlanti, Phil Klemmer, Julie Plec
Dizi Türü: Bilim-Kurgu, Aksiyon
Diğer Oyuncular: Aaron Yoo, Jeffrey Pierce, Simon Merrells, Sarah Clarke
IMDB: 7.3

The Tomorrow People dizi konusu nedir sorusunu cevaplamış olduk. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply