Tidelands Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü 14 Aralık 2018 tarihinde Netflix platformunda yayınlanmaya başlanan Tidelands konusu bakımından fantastik ve suç ögelerini içinde barındırıyor. İlk sezon için sekiz bölüm çekilmiştir.

Dizinin yaratıcıları Stephen M. Irwin ve Leigh McGrath. İki isim daha önce Harrow ve Secret Lies gibi projelerde birlikte çalışmışlardı. Bu diziyle birlikte tekrar bir araya gelmiş oldular. Ek olarak serinin Avustralya’da geçtiğini belirtelim.

Tidelands Konu ve Oyuncular

Eski bir hükümlü olan Cal McTeer on yıllık cezasını doldurduktan sonra memleketi Orphelin Bay’e geri dönüş yapar. Bu sırada ağabeyi Augie kasabada işlenen bir balıkçı cinayetini araştırmaktadır. Cal’ın dönüşü kasabada gizli bırakılmaya yüz tutmuş gerçekleri ortaya çıkaracak, cinayet ve uyuşturucu konusunda sessizliğe bürünmüş gizem perdesini aralayacaktır. 

Tidelands dizisi oyuncuları arasında Aaron Jakubenko’yu (The Shannara Chronicles) Augie, Charlotte Best’i (Home and Away) Cal , Elsa Pataky’i (Fast and Furious) Adrielle, Marco Pigossi’yi (Sangue Bom) Dylan rollerinde izlemekteyiz. 

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Leigh McGrath, Stephen M. Irwin
Dizi Türü: Suç, fantastik
Platform: Netflix
Diğer Oyuncular: Mattias Inwood, Caroline Brazier, Jet Tranter, Richard Davies
IMDB: 6.9 (Puan değişebilir)

Buna Göz Atın:  Bellevue Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply