Time After Time Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 5 Mart 2017 tarihinde ABC tarafından yayınlanan Time After Time konusu bakımından bir bilim-kurgu yapımıdır. Karl Alexander tarafından yazılan roman aynı isimle 1979 yılında filme uyarlanmıştı. Dizinin de roman ve filmdeki kurguyu izlediğini söyleyebiliriz. İlk sezonun toplam 12 bölümden oluşması planlanıyor.

Dizinin yaratıcısı Kevin Williamson. Vampire Diaries, Stalker, The Following, Wasteland ve Dawson’s Creek gibi dizilerin yazarlığını yapmıştır. Ayrıca tek sezon sonunda iptal edilen The Secret Sircle’ın yapımcısıdır. Marcos Siega (Dexter, The Following, Blindspot) ise dizinin yapımcılığını ve yönetmenliğini üstleniyor. Diğer bir yapımcı ise; Westworld ve Once Upon A Time dizilerinin prodüksiyon ekibinde bulunan Daniel T. Thomsen’dir.

Time After Time Dizi Konusu ve Oyuncuları

H.G. Wells ve Dr. John Stevenson birbirine güvenen iki dosttur. Ancak bu dostlukta tarafların bilmediği bazı özellikleri bulunmaktadır. John Steveson aslında Karındeşen Jack’in (Jack the Ripper) kendisidir. Polise yakalanmamak için bir yol aramaktadır. Aklına dostu H.G. Wells’in icat ettiği zaman makinesini kullanmak gelir. Makine sayesinde geleceğe gider. Durumu öğrenen H.G. Wells’in başka bir çaresi kalmaz. Kendisi de Jack the Ripper’ın arkasından geleceğe gitmek zorundadır.


josh bowmanDr. John Stevenson ‘Jack the Ripper’ (Josh Bowman): Dizinin merkezindeki karakterlerden birini canlandırıyor. Time After Time oyuncuları arasında bulunan ismi, hemen hemen herkes Revenge dizisinden tanıyacaktır. Bu dizinin 77 bölümünde rol almıştı. Holby City (9 bölüm) ve Make It or Break It (6 bölüm) gibi diziler de oyuncunun bulunduğu yapımlar arasındadır.


freddie stromaH.G. Wells (Freddie Stroma): Dizide H.G. Wells karakterini canlandırmaktadır. Herbert George Wells’in İngiliz edebiyatındaki önemli yazarlardan biri olduğunu belirtelim. Bilim kurgu türünde çok değerli eserler vermiştir, Jules Verne ile birlikte en değerli yazarlardan biri olarak kabul edilir. Freddie Stroma ise Harry Potter serisinden anımsayabileceğiniz bir oyuncu. Daha önce UnREAL (12 bölüm) ve Game of Thrones (1 bölüm) dizilerinde rol almıştı.

Buna Göz Atın:  Informer Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

Time After Time Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Kevin Williamson
Dizi Türü: Bilim-kurgu, Drama, Suç
Diğer Oyuncular: Will Chase, Elliot Villar, Genesis Rodriguez, Nicole Ari Parker
IMDB: 7.1 (Giriş puanıdır, değişim gösterebilir.)

Time After Time dizi konusu hakkındaki görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply