Tin Star Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 7 Eylül 2017 tarihinde yayınlanmaya başlanan Sky Atlantic’in yeni dizisi, daha yayınlanmadan 2. sezon için onayını almış durumda. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan dizinin her bölümü ortalama 60 dakika kadar sürecek. Tin Star konusu bakımından suç ve drama türü işleyecek olan bir western dizidir. Dizinin 29 Eylül tarihinde Amazon üzerinde izlenebileceğini belirtelim.

Dizinin yapımcılığını Diederick Santer (Flowers, Cutting It) yapmaktadır. Dizinin senaristliği ise Rowan Joffe (28 Weeks Later, Before I Go To Sleep, The American) üstlenmektedir.

TIN STAR KONUSU VE OYUNCULARI

Eskiden bir dedektif iken şimdilerde polis şefliği yapmakta olan Jimmy Worth, geçmişini silmek ve çok daha rahat, iyi bir hayat sürmek için ailesini Kuzey Amerika’daki Rocky Mountains’ın sakin ve küçük bir kasabasına getirir. Bu küçük kasabaya geldikten sonra kasabada bir petrol şirketinin çalışanlarının göç etmesi olayı olur. Bu olay ile de kasabayı tehdit etmekte olan bir suç dalgası kasabaya yayılır. Hatta Worth’un ailesine bile saldırılar gerçekleşir. Worth, kendisine ve ailesine saldıran katillere karşı büyük ve azimli bir mücadele verir. Bu mücadelede de Worth’un ikinci kişiliği olan Jack Devlin yeniden canlanır. Artık hayatı bir intikam üzerine kurulu olur.Tin Star oyuncuları arasında dikkatleri çeken isim Tim Roth. Birçok önemli yapımda izlediğimiz usta oyuncu, dizide Jim Roth karakterini canlandırıyor. Kendisini Pulp Fiction, Reservoir Dogs, The Hateful Eight gibi sinema tarihinin en kült filmlerinde seyretmiştik. Ayrıca Lie to Me performansı da takdire şayandı.

Drive, Detachment, Mad Men gibi projelerde yer alan Christina Hendricks dizide Elizabeth Bradshaw rolünde karşımıza çıkıyor. Republic of Doyle dizisinin yıldızı Lynda Boyd dizide Randy, Hell on Wheels ve Van Helsing’te izlediğimiz Christopher Heyerdahl ise Gagnon karakterine can vermekte. Ayrıca Ryan Kennedy (Smallville, Hellcats) ve Sarah Podemski (Between) de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Buna Göz Atın:  Save Me Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

Tin Star Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Rowan Joffe
Dizi Türü: Suç, Drama
Diğer Oyuncular: Myles Peterman, Oliver Coopersmith, Chad Stanley Martin, Mike Kovac
IMDB: 7.8 (Giriş puanıdır, değişebilir.)

Tin Star dizi konusu hakkında çeşitli bilgiler verdik. Diziyle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler!

Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply