Training Day Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Amerikan CBS kanalı tarafından 2 Şubat 2017 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan Traning Day konusu, kendisiyle aynı ismi taşıyan 2001 yapımı filmle paralellik taşıyor. Dizinin yaratıcıları arasında Will Beall ismini görüyoruz. Castle Squad ve Castle gibi yapımlarda yazar kadrosunun içinde yer alıyordu. Çoğu eleştirmene göre dizinin ikinci sezonu görmesi zor görünüyor; yayınlanan ilk bölüm üzerine belirtilen görüşler pek tatmin edici değil. Yine de Oscar kazanmış önemli bir filmin uyarlaması olduğu için diziye şans vermek gerekiyor. Training Day filminde Ethan Hawke ve Denzel Washington başrolde yer almış ve Denzel Washington’a “En iyi erkek oyuncu” Oscar ödülü verilmişti. Training Day konusu üzerine bilgi vermeye başlayalım.

training day konusu

Training Day Konusu

Kyle Craig LAPD kadrosuna katılmış, genç ve idealleri bulunan bir polis memurudur. Ortağı ise tecrübeli kurt polis memuru Frank Rourke olacaktır. Çaylak polis memuruna bir şeyler öğretmek çabasında Frank Rourke ve ortağı Kyle Craig kendilerini aksiyon dolu olayların içinde bulacaklardır. Karşılaşacakları zorluklardan kurtulabilmeleri için birbirlerini kollamaları gerekecektir.

Training Day Oyuncuları

Kyle Craig (Justin Cornwell)

training day rookie

Çaylak bir polis memuru olan Kyle Craig, kendisini bir anda bitmek tükenmek bilmeyen aksiyonun içinde bulacaktır.

Justin Cornwell için şu ana kadar yer aldığı en önemli dizi ve rol diyebiliriz. Oyuncunun rol aldığı filmler arasında Wesley Snipes, John Cusack ve Samuel Lee Jackson’ın kadrosunda bulunduğu Chi-Raq filmi yer alıyor. Empire ve Chicago Fire dizilerinde konuk oyuncu olarak rol almıştı.

Frank Rourke (Bill Paxton)

training day konusu bill paxton

Dedektif Frank Rourke uzun yıllar LAPD bünyesinde çalışmış bir polis memurudur. Yeni ortağıyla birlikte bazı davaları çözmek durumundadır.

Bill Paxton ismini Agents of Shield dizisinden hatırlayabilirsiniz. Kendisini dizide bir Hydra ajanını canlandırıyordu. Oyuncu ayrıca Texas Rising, Big Love gibi dizilerde rol almıştır. Traveller, Twister, Apollo 13, True Lies, U-571, Frailty ve A Simple Plan gibi önemli filmlerde kendisini izlemiştik.

Buna Göz Atın:  The Son Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Training Day Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Bianca Sams, Will Beall
Dizi Türü: Aksiyon, Polisiye, Suç
Diğer Oyuncular: Katrina Law, Drew Van Acker, Max Martini, Nick Chinlund
IMDB: 5.6

Training Day dizi konusu için yorum yaparak görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply