Travelers Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 17 Ekim 2016 tarihinde yayına giren Kanada-Amerika ortak yapımı bir dizi olan Travelers konusu bakımından bilim-kurgu temalı bir yapımdır. Dizinin uluslararası dağıtımını Netflix üstlenmektedir. İlk sezon toplam 12 bölümden oluşmuştur. İkinci sezondaki bölüm sayısının yine 12 olması bekleniyor.

Dizinin yaratıcısı Stargate evreninin mimarı Brad Wright’tır. Dizinin en büyük avantajı da böyle bir bilim-kurgu üstadına sahip olması. Wright’a senaryo alanında Ashley Park (Killjoys), Pat Smith (Between) ve Jason Whiting gibi isimler yardımcı oluyor. Dizinin 9 bölümünde yönetmenlik koltuğunda Andy Mikita oturmuştu. Mikita da Stargate serisi ile tanınan bir yönetmendir.

Başrol oyuncusu Eric McCormack ayrıca yapımcı kadrosunda yer alıyor. Diğer yapımcılar ise şöyle:

  • John G. Lenic (Motive)
  • Sally Dixon (The Man in the High Castle)
  • Carrie S. Mudd (Sanctuary)
  • Scott Graham (Smallville, The 100)

Travelers Dizi Konusu ve Oyuncuları

Distopyatik bir gelecekte insan nüfusu sayı olarak azalmıştır. Yaşama tutunabilen son insanlar, insanoğlunun sonunu engelleyebilmek adına çözüm üretmeye çalışırken bir zaman makinesi keşfederler. Zaman makinesi sayesinde 21. yüzyıla dönerek geleceğin yok olmasına neden olan olayları engellemek isteyeceklerdir. Farklı karakter ve yeteneklere sahip insanlar tarafından oluşturulan takım kendilerine Travelers adını verir. İnsanlığın son ve nihai umudu bu takımdır.Travelers oyuncuları kimlerdir?

Dizinin oyuncu kadrosunda ilk dikkat çeken isim Eric McCormack. Will & Grace ve Perception dizilerinden tanıdığımız usta aktörü dizide Grant MacLaren karakteriyle izliyoruz. Grant takımın lideri, FBI ajanı.

MacKenzie Porter’ı Hell on Wheels’in 12 bölümünde tanımıştık. Dizide takımın sağlıkçısı olan Marcy Warton karakterini canlandırıyor. David Mailer karakterine SGU Stargate Universe dizisinden Patrick Gilmore, Carly Shannon karakterine Heroes Reborn’dan Nesta Cooper, Philip Pearson karakterine Supernatural‘dan Reilly Dolman, Trevor Holden karakterine ise Fear the Walking Dead’ten Jared Abrahamson can veriyor.

Buna Göz Atın:  The Politician Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Brad Wright, Andy Mikita
Dizi Türü: Bilim-Kurgu, Aksiyon
Diğer Oyuncular: J. Alex Brinson, Leah Cairns, Arnold Pinnock, William MacDonald
Kanal: Show Case, Netflix
IMDB: 8.0

Travelers dizi konusu ve oyuncuları yazımızın sonuna geldik. Netflix dizilerine ve bilim-kurgu temalı dizilere ilgi duyuyorsanız aşağıda bulunan linkleri kullanabilir, en iyi yabancı dizilerin tanıtımlarına ulaşabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply