Trial & Error Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 14 Mart 2017 tarihinde NBC tarafından yayınlanan Trial & Error konusu bakımından bir komedi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu için 13 bölüm sipariş edilmiştir.

Dizinin yaratıcıları Jeff Astrof (Ground Floor, The New Adventures of Old Christine) ve Matthew Miller (The 100, Chuck, Forever, Lethal Weapon). Yapımcı kadrosunda ise bu isimlere ek olarak Trey Coscia’yı (Suburgatory, Gossip Girl, Shameless, Selfie) görmekteyiz.

Trial & Error Dizi Konusu ve Oyuncuları

New York’lu bir avukat olan Josh Segal, kariyerini ileriye taşıyabileceğini düşündüğü bir dava için küçük bir kasabaya gider. Aldığı dava görünürde basittir. Eşinin cinayetiyle suçlanan yaşlı bir adam olan Larry Henderson’ın Lithgow’ın avukatlığını yapacaktır. Henderson beklediğinden daha tuhaf biridir, sergilemiş olduğu hareketleriyle katil gibi gözükmektedir. Josh Segal’ın aldığı bu dava kendisini oldukça zor durumlara sokacaktır.


john lithgowLarry Henderson (John Lithgow): Dizinin merkezindeki karakter. Bir şiir profesörü! Eşinin cinayetiyle suçlanıyor ve bu suçlamaya oldukça yardımcı olduğu söylenebilir. John Lithgow, kariyeri boyunca 100’den fazla projenin içinde aktör olarak bulunmuş önemli bir oyuncu. Kendisi şu yapımlardan hatırlıyoruz: The Crown (9 bölüm), Dexter (12 bölüm), 3rd Rock from the Sun (139 bölüm), Interstellar, Beatriz at Dinner, Blow Out, Obsession.


nicholas d'agostoJosh Segal (Nicholas D’Agosto): Larry Henderson’ın avukatlığını yapan genç bir avukat. İdealist bir karaktere sahip. Dava kendisini fazlasıyla zorluyor. Gotham izleyenler kendisini hemen tanıyacaktır. Gotham’da Harvey Dent karakterini canlandırıyor. Ayrıca Heroes (9 bölüm), Masters of Sex (14 bölüm) gibi dizilerde rol almıştı. Bir ek bilgi daha: Nicholas D’Agosto, Final Destination 5 filminde başrol oyuncuydu.


jayma maysCarol Anne Keane (Jayma Mays): Dizideki savcı karakterine can veriyor. Jayma Mays’i Glee (83 bölüm) dizisinden tanımaktayız. Kendisinin rol aldığı diğer öne çıkan yapımlar şöyle: Heroes (6 bölüm), Ugly Betty (8 bölüm), The Millers (34 bölüm), The League (6 bölüm), Red Eye, Paul Blart: Mall Cop, Smiley Face, Last Weekend, Bar Starz

Buna Göz Atın:  Homecoming Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

krysta rodriguezSummer Henderson (Krysta Rodriguez): Henderson ailesinin kızı. Annesinin ölümünde parmağı olabilir. Cinayetteki bir diğer şüpheli pozisyonunda. Trial & Error oyuncuları arasında bulunan Krysta Rodriguez’i Smash (15 bölüm), Chasing Life (4 bölüm) gibi dizilerden anımsayabilirsiniz.


Trial & Error Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jeff Astrof, Matthew Miller
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Patricia Belcher, Steven Boyer, Sherri Shepard, Angel Parker
IMDB: 7.1 (Giriş puanıdır, değişim gösterebilir.)

Trial & Error dizi konusu üzerine belirtmek istedikleriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply