Valor Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

CBS ve Warner Bros. televizyon stüdyolarının yapımcılıklarını üstlendiği ve The Cw kanalı tarafından yayına sürülen Valor konusu bakımından askeri bir drama olarak karşımıza çıkıyor. İlk bölümü 9 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan dizinin en az 8 bölümden oluşacağı belirtilmişti. Bölüm sayısının arttırılarak 11-12 sayılarını bulabileceği konuşulmaktadır.

Dizinin senaryo sorumlusu Kyle Jarrow (Lost Generation) ve April Fitzsimmons (Chicago Justice). Yapımcılar arasında ise Steve Robin (Boston Legal), Dantonio Alvarez (House M.D.), Anna Fricke (Being Human), Bill Haber (Rizzoli & Isles), Michael M. Robin (Nip/Tuck, The Closer), James Spies (Constantine, Brockmire) gibi isimler yer almaktadır.

Valor Dizi Konusu ve Oyuncuları

Hikaye askeri otorite, disiplin ve itaat gibi etkenlerin, insan arzularının sınırıyla olan dengesini yoğun bir şekilde ortaya çıkaran bir ABD üssünde geçmektedir. Üste bulunan askerlerin her biri dikkatle seçilmiş profesyonel kişilerdir. Gizli operasyonlardan olumlu sonuç alabilmeleri için eğitilen askerler, ayrıca kurtarma operasyonları için de hazır hale getirilmektedir. Nitekim esir tutulan bir asker için bu kurtarma harekatı gerçekleşmelidir.Valor oyuncuları arasında Matt Barr ve Christina Ochoa dikkat çekiyor. Matt Barr’ı One Tree Hill, Hellcats, Sleepy Hollow ve Hatfields & McCoys gibi dizilerden hatırlamaktayız. Christina Ochoa’yı ise ilk sezonundan sonra iptal edilen absürd aksiyon Blood Drive dizisinde izlemiştik. Kendisi ayrıca Animal Kingdom’da rol almıştı. Güzel oyuncuyu gelecekte daha fazla projede izleyeceğiz gibi görünüyor. Dizideki diğer oyuncumuz Chicago Fire’dan anımsadığımız Charlie Bennett.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Kyle Jarrow
Dizi Türü: Drama, Askeri
Diğer Oyuncular: Corbin Reid, Mac Brandt, W. Tre Davis, Nigel Thatch
IMDB: 5.0 (Giriş puanıdır. Artış ya da azalış gösterebilir.)

Valor dizi konusu ve oyuncuları tanıtımımız sona erdi. İyi seyirler!

Buna Göz Atın:  The Shannara Chronicles Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply