Van Helsing Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 23 Eylül 2016 tarihinde SyFy üzerinde yayınlanmaya başlayan Van Helsing konusu bakımından aynı isimli sinema filminin izlerini taşıyor. Dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşmuştu. İkinci sezon için yine 13 bölüm sipariş edilmiştir.

Dizinin senaristleri arasında farklı isimler bulunuyor: Neil LaBute (Possession), Karen Lam (Ghost Wars), Tristin Morton (The Romeo Section) ve Shevon Singh (The Switch). Oyuncu olarak kariyerine devam eden Suki Kaiser ise ilk defa senaristlik tecrübesini Van Helsing’te yaşamaktadır. Yapımcı kadrosuna göz atarsak:

  • Simon Barry (Continuum, Bad Blood)
  • Michael Frislev (Hell on Wheels, Fargo)
  • Chad Oakes (Ghost Wars, On the Road)
  • Chris Rudolph (Battlestar Galactica)
  • Jackie May (The Listener)
  • Michael Nankin (Defiance, The Exorcist)

Van Helsing Konusu ve Oyuncuları

The Rising olarak gerçekleşen yükselişin ardından vampir ordusu dünya üzerinde egemen hale gelmiştir. Efsanevi vampir avcısı Abraham’ın kızı Vanessa, insanlığın son umudu olarak yeniden dirilir. Böylece Van Helsing soyunun vampirlere karşı amansız mücadelesi devam etmiş olacaktır. Vanessa zamanla kendi gizli güçlerini keşfedecek, bu gücünü vampirler üzerinde kullanmaya başlayarak savaşacaktır.Van Helsing oyuncuları arasında başrolde Kelly Overton’ı görmekteyiz. Güzel oyuncu dizide Vanessa karakterini canlandırıyor. Kendisini daha önce vampir temalı bir başka dizi True Blood dizisinde izlemiştik. Sean Bean’in başrolde yer aldığı Legends dizisinin 10 bölümünde de rol almıştı.

Dizide ayrıca Tin Star’dan Christopher Heyerdahl, Detective McLean’den Jonathan Scarfe, The Magicians’tan Trezzo Mahoro ve Alphas’tan Laure Mennell de yer almaktadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Michael Nankin, Shevon Singh, Tristin Morton
Dizi Türü: Aksiyon, Fantastik
Kanal: SyFy
Diğer Oyuncular: Vincent Gale, Aleks Paunovic, Rukiya Bernard, Hilary Jardine
IMDB: 5.9 (İlk sezon puanıdır, değişim gösterebilir.)

Buna Göz Atın:  Grisse Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

Fantastik türdeki yabancı dizilerin tanıtımlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply