Wisdom of the Crowd Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 1 Ekim 2017 tarihinde CBS kanalı tarafından yayınlanan Wisdom of the Crowd konusu ve türü ele alındığında bir drama olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu için dört bölüm sipariş edilmiştir. Bölümler ortalama 43 dakikalık sürelerle ekrana gelmektedir.

Dizinin yazar kadrosunda Ted Humphrey, Shira Hadad, Dror Mishani gibi isimler yer alıyor. Bu isimlerden en dikkat çekeni Ted Humphrey. Kendisi daha önce The Good Wife ve Incorporated dizilerinin senarist yapımcısı olarak görev almıştı. Dizide yönetmenlik deneyimi yaşayan kişiler ise Adam Davidson (Community) ve Charles Beeson (Supernatural). Yapımcı kadrosuna bakarsak Rachel Kaplan (Manhattan Love Story), Avi Nir (Homeland), Jim O’Grady (Travelers) prodüksiyonda yer almaktadır.

Dizinin İsrail’de aynı isimle yayınlandığını ve o diziden uyarlanarak oluşturulduğunu belirtelim.

Wisdom of the Crowd Konusu ve Oyuncuları 

Jeffrey Tanner milyoner bir dahidir. Yaklaşık bir yıl önce kızı Mia’nın öldürülmüştür. Kızının katili yakalanmış ve hapse atılarak mahkum edilmiştir. Ancak Tanner,  cezaevindeki kişinin kızını öldürülen kişi olmadığını ve katilin dışarıda bir yerlerde dolaşmaya devam ettiğini düşünmektedir. Gerçek katili bulabilmek adına teknolojik bir platform kurar. Soruşturmalara ilişkin kanıtların tek bir platformda toplanabilmesini sağlayan bu yeni teknoloji sayesinde Mia’yı öldüren kişiyi yakalamak üzeredir.

Wisdom of the Crowd oyuncuları arasında başrolde Jeremy Piven yer almaktadır. Kendisi Jeffrey Tanner karakterini canlandırıyor. Oyuncuyu Mr. Selfridge ve Entourage dizilerinde izleme fırsatı bulmuştuk. Kızı Mia rolünde ise Abigail F. Cowen var. Genç aktris ise daha önce Stranger Things’te rol almıştı. Tanner’ın yardımcısı Sara Morton karakterini de Game of Thrones’tan tanıdığımız Natalie Tena canlandırıyor. Son olarak dedektif Dedektif Cavanaugh rolünde Narcos, American Horror Story, Santa Clarita Diet gibi dizilerden hatırladığımız Richard T. Jones bulunuyor.

Buna Göz Atın:  Dummy Dizi Konusu ve Oyuncuları (2020) - Tanıtım

Yönetmen-Yazar: Ted Humphrey
Dizi Türü: Drama, Polisiye
Diğer Oyuncular: Ramses Jimenez, Blake Lee, Jai Rodriguez, Ion Overman
IMDB: 6.2 (Puan değişebilir.)

Wisdom of the Crowd dizi konusu nedir sorusuna cevap vermiş olduk, ayrıca oyuncu kadrosuna göz attık. Diziyle ilgili yorumlarınızı panelden gerçekleştirebilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply