Wolf Creek Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 12 Mayıs 2016 tarihinde Avustralya web televizyonu Stan tarafından yayınlanmaya başlayan Wolf Creek dizi konusu ele alındığında gerilim ve korku türlerinde bir dizidir. Ayrıca 2005 yılında vizyona giren aynı isimdeki filmin spin-off versiyonudur. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşmaktadır. İkinci sezon için de 6 bölüm sipariş verilmiştir.

Yazar kadrosunda Felicity Packard (Underbelly), Peter Gawler (Underbelly) ve Greg McLean (Jungle) yer almaktadır. Yapımcı kadrosundaki isimler genellikle Avustralya yapımı projelerde boy göstermiş yerel kişilerdir.

Wolf Creek Konu ve Oyuncular

Dizi konu olarak Amerikalı bir turist olan Eve Thorogood’un hikayesini merkezine alıyor. Eve, Mick Taylor adındaki bir seri katilin hedefi olur. Katilin elinden kurtulmayı başaran Eve için intikam vakti gelmiştir. Genç kız arzuladığı intikamı alabilecek midir?Wolf Creek dizisi oyuncuları ve karakterleri kimlerdir? Dizinin başrolünde Eve rolüyle güzel oyuncu Lucy Fry bulunuyor. Kendisini 11.22.63 isimli mini seriden hatırlayabilirsiniz. Fry ayrıca Netflix’in Bright adındaki filminin kadrosunda da yer almakta. Katil Mick Taylor karakterine ise aynı isimli filmde aynı rolde yer almış olan John Jarratt can veriyor. Sons of Anarchy‘den Andy McPhee ve Spartacus kadrosundan Dustin Clare diğer isimler.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Felicity Packard, Greg McLean
Dizi Türü: Korku, Gerilim
Diğer Oyuncular: Jessica Tovey, Eddie Baroo, Jason Chong, Jake Ryan
IMDB: 7.2

Buna Göz Atın:  Gypsy Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply