Wrecked Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

American Dad, The Detour gibi projelere ev sahipliği yapan TBS, 14 Haziran 2016 tarihinde yeni bir diziyi bünyesinde yayınlamaya başladı. İlk sezonu 10, ikinci sezonu 7 bölümden oluşan komedi dizisi Wrecked konusu bakımından eğlenceli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Konusuyla ilgili ayrıntılara geçmeden önce işin prodüksiyon tarafına göz atalım.

Dizinin yaratıcıları Jordan ve Justin Shipley. Jordan’ın kariyerindeki ilk, Justin’in kariyerinde ise ciddi anlamdaki ilk proje. İki kardeşe senaryoda Rosa Handelman (Casual) ve Carol Kolb (Community) eşlik ediyor. Yapımcılara bakarsak:

  • Jesse Hara (Night Owls)
  • Ben Dougan (Insecure)
  • Michael Pendell (90210)
  • Moses Port (Community)
  • Christopher J. Connolly (Stitchers)

Wrecked Konusu ve Oyuncuları

Her bir yolcunun ayrı karakteristik özelliklere sahip olduğu bir uçak hayal edin. Hikayemiz buradan başlıyor. Takıntılı ve kısmen sorunlu kişileri taşıyan bu uçak bir anda irtifa kaybetmeye başlar. Herkes çığlık çığlığa ölüme doğru giderken uçak bir adaya çakılır. Bazı yolcular kaza sonucu hayatını kaybeder, hayatta kalanlar ile olayın şokunu yaşar. Kurtulanlar bir araya gelmeye başladıkça adadan kurtulabilmek için planlar yapılmaya başlanacaktır.

Not: Çerezlik bir dizi olarak listenize ekleyebilirsiniz. Boş vakitlerinizde değerlendirilebilir bir dizi.Danny: Uçak düştükten sonra gruba liderlik edebileceğini düşünüyor. Bu amaçla kendisinin bir polis olduğu yalanını uyduruyor. Aslında kendisine bile liderlik edemiyor. Karakteri Brian Sacca (The Wolf of Wall Street) canlandırıyor.

Owen: Uçağın hostesi. İşini pek sevmiyor, insanları çok umursayan bir tip değil. Uçak adaya çakıldıktan sonra Danny ile arkadaş oluyor. Bu karaktere Zach Cregger (The Whitest Kids U’Know) can veriyor.

Pack: Pireyi deve yapabilecek birisi. Adaya düştükten sonra pirelerin sayısı çoğalıyor tabii. Karaktere Wrecked oyuncuları arasında bulunan Asif Ali (New Girl) can veriyor.

Buna Göz Atın:  Godless Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Karen: Görünenin aksine oldukça sert bir kadın. Dominant bir yapısı var. Karakteri Brooke Dillman (Superbad) canlandırıyor.

Jess:  Alkolik kocasının kıskanç ve sinir bozucu tavırlarıyla uğraşan bir kadın. Bu karakteri de Ally Maki (Dear White People) canlandırıyor.

Wrecked Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jordan Shipley, Justin Shipley
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Rhys Darby, Will Greenberg, Jessica Lowe, Ginger Gonzaga
IMDB: 6.9 (Puan değişebilir.)

Wrecked dizi konusu ile ilgili görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply