You Are Wanted Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Şimdiden Alman Mr. Robot etiketi üzerine yapışan You Are Wanted konusu ve kurgusu itibariyle bir suç dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk bölümü Amazon tarafından 17 Mart 2017 tarihinde yayınlandı. İlk sezon için altı bölüm sipariş verilmişti. Bölümlerin gösterim süresi 45-55 dakika arasında değişiyor.

Dizinin yaratıcıları Hanno Hackfort, Bob Konrad ve Richard Kropf. Üç isim de Almanya’da tanınan isimler. Ancak uluslararası alanda bir faaliyetleri bulunmuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise iki ismi görüyoruz. Birisi Bernhard Jasper. Kendisinin asıl alanı sinematografi… Diğer isim ise dizinin başrol oyuncusu Matthias Schweighöfer. Hem yönetmen hem oyuncu. Genelde yönetmenlerin film veya dizilerde kısa rollerde yer aldığı görülmüştür, ancak Matthias’ın durumunda çok fazla örnek bulunabileceğini sanmıyoruz.

You Are Wanted Konusu ve Oyuncuları

İnternet korsanları sadece büyük şirketlere değil kişilere de siber saldırı düzenleyebilmektedir. Bu saldırılar sonucunda kişilerin gizli bilgileri açığa çıkarılır. Lukas Franke’nin başına gelen de budur. Siber saldırı sonrasında bütün bilgileri açığa çıkarılır. İnternet üzerindeki hareketleri, sosyal medya profilleri tamamen hacklenmiştir. Devreye polis teşkilatının girmesiyle büyük bir komplonun içinde kendisini bulur. Üstelik arkadaşları da kendisinden şüphe duymaktadır. Masumiyet ve suçluluk arasındaki ince çizgide yürümeye çalışan Franke için önemli olan tek şey bu saldırıyı gerçekleştirenleri bulabilmektir.Lukas karakterine Matthias Schweighöfer,
Hanna karakterine Alexandra Maria Lara,
Marc karakterine Tom Beck,
Lena karakterine Karolina Herfurth,
Lorenz karakterine Markus Gertken,
Thorsten karakterine Edin Hasanovic hayat veriyor.

You Are Wanted Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Hanno Hackfort, Bob Konrad, Richard Kropf
Dizi Türü: Suç, Gizem, Drama
Diğer Oyuncular: Franz Hagn, Lucie Aron, Louis Hoffman
IMDB: 6.1 (Giriş puanıdır, değişebilir)

Buna Göz Atın:  New Amsterdam Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

You Are Wanted dizi konusu ve oyuncuları hakkındaki yazımızın sonuna geldik. Diziyle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Diğer Amazon serilerine göz atmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply