You Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) – Tanıtım

0

Netflix’in yayın haklarını Lifetime’dan aldığı ve dağıtıcılığını üstlendiği You konusu ve oyuncuları hakkındaki tanıtımımıza yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Poster 1

Yönetmen-Yazar : Greg Berlanti
Tür : Drama, Suç
Süre : 50 dakika
Yayın Tarihi : 9 Eylül 2018
Platform : Netflix
IMDb Puanı : 7.9
Liste Medya Puanı : 3.8 out of 5 stars (3,8 / 5)

 


You Konu ve Oyuncular

Joe Goldberg yalnız başına yaşayan, geçimini bir kitabevinde çalışarak sürdüren genç bir adamdır. Çocukluğundan beri kitapların içinde büyümüştür. Sorumsuz ailesinin ilgilenmediği Paco’yu sahiplenir ve ona okuması için kitaplar verir. Çevresi tarafından çok dikkat çeken bir yaşam tarzı bulunmamaktadır. Ancak Joe’nun içinde gizlediği ayrı bir dünya vardır.

Bir gün çalıştığı kitabevine Guinevere Beck isminde çekici bir kadın gelir. Beck’i sergilediği hareketlerden, giydiği kıyafetlerden yola çıkarak analiz etmeye başlar. Joe her bir hareketin mutlaka bir gerçeği yansıttığı düşünür. Beck’e kitaplarla ilgili yardımcı olmak için yakınlaşır. Genç kadının Joe’dan etkilenmesiyle birlikte ilişkileri bir üst boyuta taşınacaktır. Ancak Joe’nin takıntılı bir karakteristik yapısı olduğundan bu ilişkinin temeli alışagelmedik bir zeminde atılacaktır. You dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşurken, seri için ikinci sezon onayı verilmiştir.Oyuncu Adı Karakter Adı Tanındığı Yapımlar
Penn Badgley Joe Goldberg Gossip Girl
Elizabeth Lail Beck Once Upon a Time
Luca Padovan Paco Super Wings!
Shay Mitchell Peach Pretty Little Liars
Zach Cherry Ethan Crashing
Ambry Childers Candace Ray Donovan

Galeri

Buna Göz Atın:  Mindhunter Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply