Zoo Dizi Konusu ve Oyuncuları (2015) – Tanıtım

0

30 Haziran 2015 tarihinde CBS kanalında yayına başlayan Amerikan yapımı dizi ZOO konusu bakımından bilim-kurgu ve drama türünü içeren bir hikâye ile karşımıza çıktı. Dizi, her biri 13 bölüm olan 3 sezondan oluşuyor.

Yakın zamanda 3. sezon finalini yapması beklenen dizinin yönetmen koltuğunda ise şimdiye kadar 23 farklı isim oturdu. Bu isimlerin başında dizinin 10 bölümünde yönetmenlik yapan, Micheal Katleman (The Last Ship) geliyor. Dizinin yapımcılığını André Nemec (Life on Mars), James Mangold (The Wolverine, Logan) ve James Patterson (Kiss the Girls) gibi önemli isimler üstleniyor.

Dizinin senaryo ekibinde yapımcı-senarist olarak James Patterson bulunuyor. Diğer senarist Micheal Ledwidge’in ise ilk yazarlık deneyimi olduğunu söyleyebiliriz. Lost, Alias ve Fringe gibi ses getiren projelerde bulunan Jeff Pinkner’ın yanı sıra ünlü Con Air filminin yazarı Scott Rosenberg de prodüksiyon ekibinde yer alıyor.

ZOO KONUSU VE OYUNCULARI

zoo oyuncuları

Yıllar boyunca insanlar ve hayvanlar arasında çeşitli mücadeleler olmuştur. Yüzyıllar boyunca insanların emir ve ihtiyaçlarına hizmet eden hayvanlar artık insanlara karşı bir savaş başlatmıştır. Dizi, bir hayvan bilimci olan Jackson Oz ve arkadaşlarının, hayvanların bu davranışlarını çözmeye çalışması ve bu süreçte ekibin hayvanlarla olan mücadelesini aksiyon ve macera dolu bir şekilde ele alıyor.Zoo oyuncuları arasında yer alan isimlere göz atarsak:

  • Mitch Morgan karakterini Billy Burke (The Twilight Saga)
  • Jackson Oz karakterini James Wolk (Mad Men)
  • Abraham Kenyatta karakterini Nonso Anozie (Game of Thrones)
  • Jamie Campbell karakterini Kristen Connolly (House of Cards)
  • Dariela Marzan karakterini Alyssa Diaz (Ray Donovan)
  • Logan karakterini Josh Salatin (The Carrie Diaries) canlandırıyor.
Buna Göz Atın:  SWAT Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Michael Katleman, Jeff Pinkner
Dizi Türü: Bilim-Kurgu, Gerilim
Diğer Oyuncular: Ken Olin, Nora Arnezeder, Gracie Dzienny, Jason Cermak
IMDB: 7.0

Zoo dizi konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler verdik. Bilim-Kurgu konulu dizilerden hoşlanıyorsanız buraya tıklayarak bu türdeki dizilerin tanıtımlarına ulaşabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply